Galeria nasze wnętrza i menu

Restauracja WołoWina

Unikalna atmosfera i wystrój Restauracji sprawią, że będziecie Państwo z przyjemnością do Nas wracać, by za każdym razem odkrywać coś nowego i dać uwieść się smakom.

Festiwale kulinarne

Każdego miesiąca pragniemy zaproponować Naszym Gościom nowe kulinarne doznania. Zapraszamy do wspólnej kulinarnej przygody, pozwólcie Państwo uwieść się niepowtarzalnym smakom w sercu bielskiej starówki.

strona_3

Ekologiczna wołowina

Oferujemy Państwu wysokiej jakości ekologiczną wołowinę z własnej hodowli, pochodzącą od krów rasy Aberdeen Angus. Mięso jest soczyste, delikatne o wysokiej jakości i niepowtarzalnych walorach smakowych.


strona_5

Slow Food

Nasza kuchnia hołdująca idei Slow Food opiera się jedynie na produktach i składnikach pochodzących z naturalnych upraw, pochodzących od starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców. W celu sprostania Państwa wysokim oczekiwaniom oraz mając na uwadze Państwa zadowolenie nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi producentami i wytwórcami produktów rolnych, którym tak jak i nam leży na sercu propagowanie zdrowej, ekologicznej i wartościowej żywności, wytworzonej metodami tradycyjnymi, wolnej od konserwantów, środków ochrony roślin itp.


Menu

Nasze menu to propozycja dla wszystkich wielbicieli dobrego jedzenia na prawdziwe kulinarne święto każdego dnia.

strona_7

Smak

Przyjemność jaką daje smak dobrego, zdrowego i pełnowartościowego jedzenia w gronie przyjaciół i rodziny.