O Restauracji Pasja do gotowania

Zapraszamy Państwa do nowej Restauracji WołoWina mieszczącej się w samym centrum bielskiej starówki na ulicy Piwowarska 4 w Bielsku-Białej

W świecie cywilizacji przemysłowej, w którym obecnie żyjemy i w czasach zniewolonych przez wszechobecny pośpiech, pragniemy zaprosić Państwa, byście jako Nasi Goście chociaż na chwilę przystanęli i zwrócili uwagę na to co stanowi o prawdziwym smaku życia – pozwólcie Państwo przypomnieć sobie o jednej z podstawowych wartości naszej egzystencji, jaką jest – dobrze rozumiana – zmysłowa przyjemność. Przyjemność, jaką daje chwila wytchnienia, odpoczynku, spokoju, jaką daje czas spędzony wśród przyjaciół i bliskich, wreszcie przyjemność ze smakowania dobrego, zdrowego i pełnowartościowego jedzenia.


Slow Food!

W celu sprostania Państwa wysokim oczekiwaniom oraz mając na uwadze Państwa zadowolenie nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi producentami i wytwórcami produktów rolnych, którym tak jak i nam leży na sercu propagowanie zdrowej, ekologicznej i wartościowej żywności, wytworzonej metodami tradycyjnymi, wolnej od konserwantów, środków ochrony roślin itp.

Nasza kuchnia bazuje na ekologicznej wołowinie i baraninie pochodzącej z naszego gospodarstwa rolnego.

Oferujemy wysokiej jakości wołowinę pochodzącą od krów rasy Aberdeen Angus. Mięso jest soczyste, delikatne o marmurkowatym przekroju. Cielęta tej rasy cenione są przez koneserów za wysokiej jakości mięso i niepowtarzalne walory smakowe. Oferowana przez nas baranina to Polskie Owce Górskie, których wyjątkowe walory smakowe wynikają ze specyfiki ich hodowli. Mięso, które Państwu polecamy wypasane są swobodnie na górskich halach, terenach czystych ekologicznie i nienawożonych przez cały okres wypasu.